Ufff..a zase ta olympiáda :)

11. 08. 2008 | † 09. 09. 2010 | kód autora: 9l6

Tak je to za mnou...víkend utekl jako voda a já mám za sebou tři fotbalová utkání. Řekl bych, že postupně od pátku do neděle se můj výkon zlepšoval, za což jsem rád, jelikož v neděli to bylo mistrovské utkání a to bylo určitě nejdůležitější. Musím teda přiznat, že to nebylo ještě úplně ono, ale myslím, že až se sezóna pořádně rozjede, tak se i já patřičně rozpískám :)

Co se týče olympiády, tak jsem samozřejmě rád, že naši reprezentační střelci - Kateřina Emmons a David Kostelecký - vybojovali zlaté medaile, ale rád bych se na to podíval trochu z jiné stránky. Přiznejme si, kdo z nás sleduje střelbu stejnou měrou jako třeba fotbal nebo hokej? Já určitě ne. Tím nijak nechci snižovat úspěch našich sportovců, ale hrozně se mi líbí, jak někteří přechytralí fanoušci dělají chytré, že to bylo jasné, že získáme zlatou, že jsme ve střelbě velmoc atd...Nikomu neberu jeho znalosti v tomto nepříliš rozšířeném sporotvním odvětví, ovšem přijde mi, jako by se po tomto úspěchu vyrojilo těch znalců nějak podezřele moc...

Já se tedy upřímně přiznávám. O naší reprezentační střelbě toho vím asi tolik jako o štěpení uranu, ale jsem rád, že Katka a Dáda (trocha familiérnosti při úspěchu nezaškodí :)) zlaté medaile získali. A gratuluju jim, je to vynikající úspěch, ať už jsme tedy střelecká velmoc nebo ne (já to fakt nevím :))!

Tak to je pro dnešek vše.

Přeju hezké dny.

Zatím čau. Pešek :)


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.